Реконструкція басейнів під ключ

 

Реконструкція басейнів під ключ

Якісна реконструкція бетонних басейнів під ключ є однією з основних спеціалізацій компанії "Інтерком". У цьому напрямку ми виконуємо будь-які види робіт, включаючи:

розробка сучасного дизайну басейну, встановлення нового обладнання, оптимізація витрати водних ресурсів, комплексна діагностика та модернізація бетонного басейну. Практичний досвід, високий рівень підготовки майстрів та виграшна перевага бетонних басейнів дозволяють нам будувати та відновлювати об'єкти будь-яких форм та розмірів.

Можна з упевненістю сказати, що ми знаємо все про будівництво та реконструкцію басейнів під ключ.

басейн під ключ

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОРАХУНКУ ВАШОГО БАССЕЙНУ

Залиште номер телефону, ми порахуємо скільки коштуватиме басейн і зв'яжемося з Вами найближчим часом!

  Наші Переваги

  Будуємо басейни

   

  Будуємо басейни "під ключ"

  з 1998 року

  Побудували понад 540 басейнів

   

  Збудували більше

  540 басейнів

  Свої бригади кваліфікованих монтажників та будівельників

   

  Свої бригади

  кваліфікованих монтажників та будівельників

  Прямі поставки обладнання з Європи

   

  Прямі поставки

  обладнання з Європи

  Гарантійне та сервісне обслуговування

   

  Гарантійне та сервісне

  обслуговування

  ВИДИ БАСЕЙНІВ

  ПЕРЕЛИВНИЙ БАСЕЙН
  СКІММЕРНИЙ БАСЕЙН
  БАСЕЙН З ЩІЛЬНИМ ПЕРЕЛИВОМ
  БАСЕЙН ІНФІНІТІ
  БАСЕЙН В ДОМІ
  ГРОМАДСЬКИЙ БАСЕЙН
  previous arrow
  next arrow
   

  Особливості

  01

  Привабливий зовнішній вигляд

  Переливний басейн - стане окрасою ландшафту. Водна гладь здається нескінченно спокійною через відсутність хвиль на ній і спеціальну систему жолобів, які дозволяють зменшити витрату води при її виході за борти басейну.
  02

  Швидке очищення поверхні

  Серед переваг переливних басейнів варто відзначити: високий рівень очищення води: немає сліпих зон, як у випадку зі скіммерами; вода заповнена врівень із підлогою, завдяки цьому басейн зорово здається глибшим і красивішим.
  03

  Комфорт експлуатації

  Завдяки новітнім технологіям зведення переливних басейнів скорочується час на їх встановлення та збільшується період експлуатації.

  Особливості

  01

  Компактні розміри

  При ідентичному обсязі чаші скіммерний басейн займає куди менше місця, ніж переливний, тому що немає необхідності встановлювати жолоб, що оперізує конструкцію
  02

  Розмаїття варіантів обробки

  Для обробки скіммерного басейну можуть використовуватися всі можливі варіанти оздоблювальних матеріалів, у тому числі плівка-лайнер, яка дозволяє скоротити витрати та час на монтаж
  03

  Нижче вартість

  Ціна на будівництво скіммерних басейнів відчутно нижча, ніж на будівництво переливних конструкцій

  Особливості

  01

  Унікальний сучасний дизайн

  Він привнесе відчуття природності та близькості до природи. Краса такого басейну в "спокої" води та унікальному відображенні оздоблювальних матеріалів, через кришталеве дзеркало водної гладі.
  02

  Чистота використання

  Конструктивна особливість щілинного переливу полягає в тому, що вода природним чином переливається через борт і потрапляє крізь переливну решітку в спеціальний переливний лоток у формі жолоба. Звідси за допомогою насоса вода перекачується в систему фільтрації, потім проходить через систему дезінфекції.

  03

  Екологічний підхід

  У такому басейні проблема повної заміни води не виникає так часто як у скіммерному - воду можна замінювати не частіше ніж один раз на три роки.

  Особливості

  01

  Видовий борт

  Басейн-інфініті дозволяє максимально задіяти розташований навколо ландшафт і територію, робить об'єкт максимально привабливим для відвідування. Він спроектований таким чином, що бортиків не видно, і водяний простір ніби нічим не обмежений.
  02

  Пейзажна басейн-ідея

  В основі ідеї - каскадний пристрій водойм, який використовувався у знаменитих європейських палацових парках, коли вода надходила з верхнього резервуару до нижнього.
  03

  Простота механізму

  У цього простого механізму маса переваг: вода постійно циркулює і ніколи не застоюється; рух водних мас відбувається переважно природним чином; чим більше людина в басейні, тим більше об'єм, що зганяється, і інтенсивніше очищення; в першу чергу заміщається верхній шар води, в якому зазвичай накопичуються основні забруднення.

  Особливості

  01

  Сезон купання 365 днів на рік

  Басейн функціонуватиме однаково в будь-який сезон, що дозволяє займатися плаванням завжди, коли вам зручно
  02

  Плавайте, не виходячи з дому

  Заняття плаванням не будуть пов'язані зі значними тимчасовими витратами на дорогу до спорткомплексу
  03

  Не потрібно "консервувати" на зимовий сезон

  Оскільки температурний режим у приміщенні стабільний, у консервації немає необхідності
  04

  Невеликі експлуатаційні витрати

  Менше витрати на обігрів та дезінфікуючі засоби
  05

  Ідеально чиста вода

  У воду басейну в приміщенні не потрапляє листя, комахи та пил

  Особливості

  01

  Більше послуг для клієнтів

  Басейн – чудовий спосіб розширити перелік послуг: клієнти будуть вам вдячні за можливість поплавати.
  02

  Підвищення престижу

  Готельні комплекси, спортивні центри та СПА з басейном мають великий попит серед відвідувачів, які звикли до першокласного сервісу.
  03

  Максимум можливостей

  Громадський басейн може бути призначений не тільки для плавання: встановлення додаткового обладнання дозволить розширити його функціонал.

  ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ
  ВАШОГО БАССЕЙНУ

  або уточнення деталей щодо реалізації Вашого проекту басейну, залиште контакти і ми зв'яжемося найближчим часом.

   ЭТАПИ БУДІВНИЦТВА БЕТОННИХ БАСЕЙНІВ

   1
   Проектування басейну

   Проектування басейну - перший та найважливіший етап будівництва басейну під готовий проект гарантує, що будівництво буде виконано згідно з урахуванням усіх побажань клієнта
   2
   Виготовлення бетонної чаші

   Будівництво залізобетонної чаші басейну дуже відповідальний та досить трудомісткий захід. Дотримання технології будівництва чаші, незалежно від розмірів та призначення, є запорукою високої якості басейну та впевненості в тому, що експлуатація басейну не принесе неприємних сюрпризів.
   3
   Оздоблювальні роботи

   Власний басейн - це острівець релаксації та задоволення. Тому
   потрібно подбати не лише про якісне технічне оснащення, а й про
   зовнішній вигляді. Естетичне оформлення відіграє важливу роль при
   створенні басейну. При грамотному підході можна створити справжній
   витвір мистецтва.
   4
   Монтаж обладнання басейнів

   Монтаж обладнання для басейнів – наступний важливий етап роботи після проектування та будівництва чаші басейну. Від якості робіт на даному етапі залежить безпека людей, які надалі користуватимуться басейном, а також надійність та довговічність роботи системи загалом.
   5
   Здача об'єкта в експлуатацію

   Фінальним етапом будівництва басейну "під ключ" є здавання готового об'єкту Замовнику. При здачі об'єкта здійснюється запуск басейну, демонстрація роботи всього технологічного обладнання та атракціонів. Замовнику видаються всі гарантійні талони на обладнання, а також вся необхідна технічна документація.
   previous arrow
   next arrow

   Реконструкція басейнів

   Реконструкція – це складний процес, що дозволяє усунути проблеми з басейном або обладнанням, а також замінити його внутрішнє оздоблення. Також може бути проведений ремонт, встановлення нового або додаткового обладнання з метою урізноманітнити плавання, зробити його більш привабливим як для своїх рідних, так і для відвідувачів, якщо йдеться про комерційні об'єкти. Ми готові допомогти вдихнути життя у басейн – перебудувати, оптимізувати, змінити дизайн, укомплектувати сучасним обладнанням. Фахівці компанії «Інтерком» проведуть діагностику чаші та обладнання, і виконають усі роботи, щоб замість старої «великої ванни з водою» ви отримали гарний та модернізований басейн. На всі виконані роботи та встановлене обладнання ми надаємо гарантію, і ви зможете насолоджуватись своїм новим басейном довгі роки.

   Басейн є не лише загальновизнаним центром здоров'я, а й улюбленим місцем відпочинку для більшості дітей та дорослих. Тим не менш, вітчизняна та європейська практика показує, що навіть при регулярному технічному обслуговуванні та акуратному очищенні басейну кожні 10-15 років його поверхня, гідроізоляційний шар та обладнання потребують повної чи часткової заміни. Реставрація басейну являє собою складне трудомістке завдання, націлене на забезпечення цілісності і функціональності застарілої або непридатної конструкції.

   Залежно від проблем, що виникли, відновлювальний процес може включати різні процедури, в тому числі:

   • усунення механічних або технічних дефектів;
   • перебудова об'єкта;
   • заміну внутрішнього оздоблення споруди;
   • оновлення обладнання або встановлення додаткових елементів.

   Якісно та оперативно виконати будівництво, ремонт та модернізацію вашого басейну пропонує компанія «Інтерком». Наша команда професійних фахівців працює на ринку будівництва та проектування SPA&Wellness об'єктів вже близько двадцяти років. Ми облаштовуємо домашні басейни та займаємося комерційними об'єктами, роблячи їх більш комфортними та привабливими для плавання.

   Взявшись за ремонт плавальних басейнів, ми проведемо діагностику чаші та обладнання, виявимо неполадки і виконаємо весь спектр робіт, необхідний для того, щоб перетворити навіть найстарішу конструкцію в ефектний сучасний комплекс для плавання. На всі виконані роботи та встановлене обладнання надається офіційна гарантія.

   Що являє собою реконструкцію басейнів

   Реставраційні роботи традиційно вимагають комплексного підходу та проходять у кілька етапів:

   • планування обсягу та послідовності робіт, складання кошторису;
   • демонтаж старого покриття (плитки) та обладнання;
   • ремонтно-оздоблювальні заходи (реставрація стін, дна та сходів, силове замикання тріщин, повна заміна верхнього покриття або реанімування облицювання);
   • лагодження або повторне встановлення обладнання;
   • пусконалагоджувальні роботи.

   Ремонт бетонних басейнів може мати на увазі закладання бетоном старих отворів і висвердлювання нових, монтаж переливних ємностей та обладнання, укладання плитки та запуск плавального споруди в експлуатацію. У процесі реконструкції часто потрібно вирівнювання основи, оштукатурювання (бетонування) стін, гідроізоляція чаші та зміцнення основи для нового облицювання. Крім того, капітальний ремонт басейнів, як правило, включає обслуговування технічних вузлів: заміну фільтрів, усунення несправностей в устаткуванні, що відповідає за фільтрацію води, оптимізацію автоматики та встановлення нових систем сучасного типу.

   Ремонт чаші басейну: етапи та особливості

   Ключовим конструктивним елементом будь-якого басейну є його чаша - резервуар, що наповнюється водою, до якого підключаються всі комунікації. Цілісність резервуара не тільки визначає функціональність самого басейну, але також є питанням особистої гігієни і здоров'я купальників.

   Наші майстри здатні провести широкий спектр робіт з ремонту та обслуговування внутрішньої чаші басейнів:

   • усунути сколи;
   • виконати часткову та повну реставрацію поверхні;
   • відновити колір.

   Важливим моментом у процесі ремонтних робіт є зовнішня та внутрішня гідроізоляція резервуару. Перша захищає чашу від ґрунтових вод, а друга забезпечує внутрішню герметичність. При виявленні тріщин у зовнішніх стінках їх покривають спочатку проникаючими, а потім обмазувальними та еластичними (ізоляційними) засобами. У внутрішній частині місця стиків проклеюються ущільнювальними стрічками, стінки обробляються водостійкими складами, а дно - самовирівнюючою цементною сумішшю, після чого поверхня ґрунтується праймером і обробляється кількома шарами проникних і обмазувальних розчинів.

   З чим ми працюємо

   Маючи досвід роботи з широким асортиментом сучасних покриттів, наші фахівці беруться за реставрацію різних ємностей:

   • бетонних;
   • монолітних;
   • плиткових;
   • композитних;
   • скловолоконних;
   • поліпропіленових ємностей.

   Пропонуючи доступні ціни на ремонт басейнів, для реставраційних робіт ми використовуємо новітні технологічні розробки та сучасні матеріали, що забезпечують покриттю високу міцність, вологонепроникність та зносостійкість. Технологія реставраційних процедур включає підготовку поверхні басейну, ретельне просочування основи та прогрівання примикань, нанесення зверху еластичної плівки та обробку фінішним покриттям (плиткою, емаллю, композитними матеріалами).

   Завдяки професійному підходу майстрів, високої технологічності процесу та регульованого ступеня полімеризації матеріалів, відреставровані поверхні набувають нового життя і здатні прослужити ще один експлуатаційний термін і навіть більше.

   +380 (67) 612 79 01