Хаммами

 

Будівництвохамамів
(турецьких лазень)

Будуємо хамами "під ключ" – від проектування, візуалізації, будівництва до гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Ми з радістю створюємо для вас те, що інші тільки мріють. Реалізуємо вражаючі дизайнерські рішення, дивовижні та нестандартні форми – будь-яка ваша фантазія буде реалізована. За нашими плечима понад 20 років успішної роботи, за які ми побудували понад 1500 SPA&Welness об'єктів.

У будівництві хамамів ми використовуємо лише якісні та перевірені на практиці матеріали та обладнання (термоізоляція Wedi, парогенератори Helo, освітлення Carritti, мозаїка Appiani, солетерапія WDT та інші).

Дозвольте собі, не виходячи з дому відпочивати душею та тілом у вишуканій турецькій лазні, отримайте можливість відпочивати із сім'єю чи у колі друзів.

хаммами під ключ

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПРОРАХУНКУ ВАШОГО ХАМАМУ, залиште заявку:

Залиште номер телефону, і ми найближчим часом зв'яжемося з Вами!

  Переваги наших хамамів

  Будуємо хамами

   

  Будуємо хаммами "під ключ"

  з 1998 року

  Побудували понад 2000 хамамів

   

  Збудували більше

  2000 об'єктів

  Свої бригади кваліфікованих монтажників та будівельників

   

  Свої бригади

  кваліфікованих монтажників та будівельників

  Прямі поставки обладнання з Європи

   

  Прямі поставки

  обладнання з Європи

  Гарантійне та сервісне обслуговування

   

  Гарантійне та сервісне

  обслуговування

  ВИДИ ХАМАМІВ

  Римські терми

  Римські терми

  Римські терми - це античні лазні з багатовіковою історією, які щільно увійшли в життя народів різних країн і користуються великою популярністю сьогодні. Завдяки лікувальним та рекреаційним властивостям терми встановлюють не лише у дорогих готелях, а й у приватних будинках. Але незалежно від масштабу будівництва потрібен професійний підхід до вирішення завдання: від створення проекту до підключення комунікацій та запуску об'єкта в експлуатацію. Компанія «Інтерком» пропонує будівництво лазні терми будь-якої складності «під ключ»

  Турецький хаммам

  Турецький хаммам

  Турецький хаммам - вид лазень, поширений на Сході і популярний у всьому світі. Його головна відмінна риса - особливий температурний режим (до 55? С) і вологість до 100%. Завдяки цим особливостям турецька лазня позитивно впливає на самопочуття, її відвідують для лікування хронічних захворювань дихальних шляхів, хвороб опорно-рухового апарату та просто для розслаблення та відпочинку. Побудувати турецький хаммам — це ціле мистецтво, в якому традиції створення класичної східної лазні поєднуються із сучасними матеріалами та технологіями.

  ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА ХАММАМІВ

  1
  Проектування та візуалізація хаммама

  Грамотно зроблений проект – основа будь-якого будівництва, не є винятком і будівництво турецьких лазень. В даному проекті враховуються всі нюанси, що гарантують комфортність і безпеку хаммама. Обов'язково потрібно враховувати особливості приміщення, в якому буде розташовано хаммам, особливості систем електропостачання та водопостачання. У проекті враховуються всі технічні чинники, побажання замовника та естетичне оформлення. Саме на основі проекту вибирається надійне та потужне обладнання для турецької лазні.
  2
  Виготовлення конструкції хаммама

  Основою будівництва хаммама є виготовлення термокаркасу, монтаж технологічного обладнання та пусконалагоджувальні роботи. На цьому етапі зі спеціальних плит формується каркас майбутнього хаммама. Сюди включається купол, підлога, стіни, лавки та лежаки. На цьому етапі закладається тепла підлога, освітлювальні комунікації та інше обладнання. До робіт з формування каркасу приступають лише після ретельно проведених підготовчих робіт.
  3
  Оздоблювальні роботи в хамамі

  Щоб максимально насолоджуватися відвідуванням хаммама, при будівництві дуже важливо приділити увагу внутрішній обробці. Найкраще рішення – використання мозаїки. Завдяки цим матеріалам можна отримати максимальне задоволення від відвідування турецької лазні. У класичні східні парні вони включені обов'язково. Мозаїка і плитка, що переливаються, занурять кожного відвідувача у світ неповторної східної казки.
  4
  Монтаж обладнання в хамамі

  Щоб хаммам працював протягом тривалого часу без перебоїв та проблем, необхідно підібрати та встановити відповідне обладнання. Залежно від розміру парної необхідно підібрати потужність парогенератора. Тільки правильно підібране та встановлене основне та додаткове обладнання прослужить довго та не доставить проблем з обслуговуванням.
  5
  Здача хаммама в експлуатацію

  Хаммам, побудований з душею і згідно з усіма правилами, бездоганно служитиме Вам довгі роки. При здачі об'єкту наші експерти запускають все технологічне обладнання, проводять тестування, встановлюють оптимальні налаштування обладнання відповідно до побажань замовника.
  previous arrow
  next arrow

   Замовити хаммам

   Залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

   більше інформації

   Реконструкція хаммама

   Реконструкція хамамів - це складний процес, який вимагає глибоких знань певних технологій та професіоналізму майстра. Інакше можна посилити ситуацію так, що відроджувати вже не буде чого. Тому пропонуємо скористатися послугами нашої компанії по...

   Читати далі

   Будівництво хамамів під ключ

   Будуємо хамами "під ключ" — від проектування, візуалізації, будівництва до гарантійного та післягарантійного обслуговування. Ми з радістю створюємо для вас те, що інші тільки мріють. Реалізуємо вражаючі дизайнерські рішення, дивовижні та нестандартні...

   Читати далі

   Проектування хаммама

   Одним із ключових напрямків компанії «Інтерком» є проектування, що дозволяє замовнику висловити всі свої побажання та побачити макет майбутнього хаммама у 2D та 3D форматі. Наші архітектори та проектувальники допоможуть вам визначитися та створити щось нове...

   Читати далі

   +380 (67) 612 79 01