ОСОБЛИВОСТІ ПРОЄКТУВАННЯ ХАМАМА У КВАРТИРІ АБО КОТЕДЖІ
Турецькою лазнею у фітнес-центрі чи заміському будинку у наш час важко когось здивувати, вона стала цілком звичним місцем відпочинку, як і російська лазня чи фінська сауна. Але в турецькій лазні є величезний плюс, який дозволить побудувати її не тільки в розкішному заміському будинку, а й у стандартній міській квартирі!
На відміну від російської лазні або сауни для хамама не потрібна пекти, а для створення правильної температури та рівня вологості в приміщенні використовується парогенератор, який разом з рештою обладнання можна розташувати в невеликій ніші, в душовій або сан. вузлі.
У чому ж відмінності облаштування турецької лазні у квартирі та заміському будинку
Розповідаємо!
Хамам у заміському будинку
Більшість масштабних проєктів лазень, звичайно ж, розташовуються саме в приватних будинках або котеджах, більше місця – більше можливостей! Крім того, якщо є бажання, можна переобладнати площу суміжних приміщень, виділивши необхідний простір для проєкту.
Хамам у квартирі
Турецька лазня у квартирі, як правило, менша за площею, ніж у приватному будинку, але ця ситуація цілком вирішується оптимізацією проєкту. Наприклад, душову можна обладнати прямо в приміщенні хамама, тим самим заощадивши місце для майбутнього проєкту.
Завдяки малим габаритам приміщення можна дуже добре заощадити на обладнанні, оскільки його ціна дуже часто залежить від потужності парогенератора. При виборі обладнання обов’язково необхідно врахувати максимальне навантаження на лінії електромережі. У більшості багатоквартирних будинків вона не перевищує 6-7 кВ.
⠀
Для малого приміщення потрібно менше матеріалу для обробки! Тому можна вибрати дорожчі та цікаві матеріали, наприклад ексклюзивні керамічні панно, вставки з натурального каменю або дизайнерську мозаїку.
З нами Ваш хамам стане ідеальним місцем для відпочинку та оздоровлення! Звертайтесь!